WIZAŻ / MAKE UP W SALONIE ROYAL’S

Z biegiem czasu makijaż dla kobiet stał się absolutnym „must have”. Dzisiaj nie malujemy się tylko z faktu nadchodzącej okoliczności, na której chciałybyśmy wyglądać pięknie, a w większości robimy to na co dzień! Makijaż towarzyszy większości kobiet każdego dnia, a na specjalne okazję jak: studniówka, ślub, chrzciny, komunia czy najzwyczajniej ważne spotkanie towarzyszy często udajemy się do wizażystki, a co ona nam właściwie może nam zaoferować? Sprawdź jakie występują rodzaje makijażu w ofercie wizażystki w salonie Royal’s.

MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż dzienny przede wszystkim powinien urzekać nas swoją lekkością oraz świeżością. Makijaż dzienny powinien zachowywać tzw. umiar i być bez przesady. Ma on za zadanie w delikatny sposób podkreślić naszą urodę. Ważne jest, żeby makijaż dzienny wykonywać na podstawie panującej pory roku, tzn. że latem dobierzemy inne kolory niż zimą (zimą ciemniejsze kolory, latem żywsze).

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY, MAKIJAŻ WIECZOROWY

Makijaż wieczorowy jest uznawany powszechnie za rodzaj makijażu okolicznościowego. Istotne jest, żeby wziąć pod uwagę porę dnia przy wykonywaniu makijażu wieczorowego. Sam makijaż okolicznościowy jest typem makijażu wykonywanym na różne okoliczności, czyli konkretną okazję w zależności od potrzeb i wymagań. Ten rodzaj makijażu idealnie nadaje się:

  • na studniówkę,
  • na chrzciny,
  • na komunię,
  • na dyskotekę,
  • na imprezę firmową,
  • na sylwestra,
  • na wesele w gościnie.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ślubny to jeden z bardziej wymagających makijaży. Większość wizażystek oferuje makijaż ślubny wraz z makijażem próbnym, a to wszystko, żebyś w tym najważniejszym momencie wyglądała olśniewająco. Profesjonalnie wykonany makijaż ślubny powinien zarówno zawierać elementy makijażu wieczorowego, jak i fotograficznego, ponieważ powinien świetnie prezentować się na zdjęciach. Warto pamiętać, że na makijaż ślubny powinnyśmy udać się po fryzjerze, nigdy na odwrót!

Dobry makijaż powinien podkreślić Twoją urodę, przez co będziesz wyglądała pięknie, ale przede wszystkim powinien być trwały – tak, by przetrwał całą noc. Umów bezpłatną konsultację, aby poznać Twoje oczekiwania i zaproponować odpowiednie dla Ciebie rozwiązania.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!