Dekoloryzacja Włosów

Skuteczna, a zarazem łagodna dekoloryzacja włosów? Gdańsk – to właśnie tutaj znajduje się salon Royal’s Hair & Body, gdzie możesz subtelnie rozjaśnić swoje włosy, nie narażając ich na uszkodzenia. Wszystkim paniom pragnącym pożegnać się z ciemnymi, dodającymi im lat fryzurami proponujemy zabieg dekoloryzacji włosów, dzięki któremu pozbędą się ciemnego, niechcianego pigmentu.

Chęć na zmianę? Odważ się na dekoloryzację włosów!

Rozjaśnianie włosów na własną rękę może nieść ze sobą katastrofalne skutki. Nieumiejętna aplikacja rozjaśniacza przeważnie zamiast blond pukli, na które możemy nałożyć farbę o wymarzonym odcieniu, przynosi nam niejednolite, żółte pasma o wyraźnie zniszczonej, suchej i łamliwej strukturze. Częstych błędów powodujących zmiany, których nie sposób cofnąć, można w prosty sposób uniknąć, oddając się w ręce doświadczonego fryzjera, który stopniowo i prawidłowo wykona dekoloryzację włosów.

Zabieg dekoloryzacji włosów w Gdańsku polecany jest osobom pragnącym wrócić do swojego naturalnego koloru lub zafarbować włosy farbą o kilka tonów jaśniejszą niż dotychczas. Usunięciem farby zajmą się nasi profesjonalni fryzjerzy, którzy nie uszkodzą włosów i zapewnią najlepsze rezultaty. Dekoloryzacja włosów jest kilkustopniowym procesem, który może trwać nawet kilka godzin. Zadbamy o to, aby czas spędzony w salonie Royal’s Hair & Body był jak najbardziej przyjemnym i kojącym doznaniem. Podczas zabiegu nasze klientki mogą odprężyć się przy lekturze czasopism i korzystać z bufetu, gdzie serwujemy aromatyczną kawę i inne napoje. Warto wspomnieć, że naszym atutem są pięknie zaaranżowane, luksusowe wnętrza, wśród których każdy gość czuje się naprawdę wyjątkowo.

Doskonałym uzupełnieniem dekoloryzacji włosów będzie kuracja odżywcza. W naszym salonie, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, możesz dogłębnie zadbać o pukle nieco obciążone intensywnymi zabiegami. Nasi klienci mają do dyspozycji kilka wariantów. Wybrać najlepszą opcję dla danego typu włosów pomogą Ci nasi doradcy.

Royal’s Hair & Body dla pięknych włosów

Dobry fryzjer w Gdańsku, który kompleksowo zadba o Twoje włosy? Nie mogłeś trafić lepiej. W salonie Royal’s Hair & Body oferujemy znacznie więcej, niż tylko cięcie i koloryzację. Każdej osobie przekraczającej próg naszego salonu poświęcamy maksimum uwagi. Najlepszy fryzjer służy doradztwem i konsultacją. Dzięki rozmowie wspólnie możemy ustalić, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze dla danej osoby. Z naszą pomocą możesz przejść całkowitą metamorfozę, która podkreśli naturalną urodę i sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze w swojej skórze. Jesteś wierna swoim bujnym lokom albo bobowi? W takim razie możesz nieco odświeżyć fryzurę, podciąć rozdwojone końcówki, nadać jej objętości poprzez odpowiednie cięcie czy wykonanie świetlistych refleksów.

Royal’s Hair & Body oferuje szereg nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych, które dogłębnie odżywią włosy, przywracając im witalność oraz zabiegi chemiczne – trwałą ondulację oraz prostowanie keratynowe. Nie boimy się wyzwań – z przyjemnością podejmiemy się dekoloryzacji ciemnych włosów czy naprawy nieudanego rozjaśniania w innym salonie. W Royal’s Hair & Body zatroszczymy się nie tylko o włosy i skórę głowy, ale również o całe ciało, wykonując zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, paznokcie. Wspólnie przygotujemy się na wielkie wyjście – w pięknych, urządzonych ze smakiem wnętrzach wykonamy stylową i modną fryzurę, a następnie dopełnimy całości trwałym makijażem.

Nie zapomnieliśmy również o panach. Z najwyższą starannością nadamy odpowiedni kształt męskiej fryzurze, zadbamy o brodę oraz zniwelujemy siwiznę. Nasi profesjonalni fryzjerzy po zakończonej pracy udzielą cennych wskazówek, dzięki którym samodzielnie odtworzenie idealnej fryzury nie będzie najmniejszym problemem.

Salon Przyjazny Rodzicom

Rodzice małych dzieci szczególnie doceniają chwile, kiedy mogą skupić się wyłącznie na sobie. W Royal’s Hair & Body dbamy o to, aby każda mama i każdy tata mógł oderwać się od codziennych obowiązków i zadbać o swoje ciało. Nie musisz już martwić się o swoje dziecko i zapewniać mu opieki w czasie Twojej nieobecności. Kiedy najlepszy fryzjer w Gdańsku będzie zajmował się Twoimi puklami, maluch będzie znajdował się tuż obok, a dokładniej – w stworzonej z myślą o najmłodszych strefie FUN w Galerii Manhattan. Ponadto, każdy klient może skorzystać z mini-bufetu, gdzie czeka aromatyczna, świeżo zmielona kawa, herbata oraz orzeźwiająca woda.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!