Trwała Ondulacja – zerwij z nudą!

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośniczek bujnych loków – trwała ondulacja wraca do łask! Zabieg fryzjerski, który cieszył się ogromną popularnością w latach 80., dziś powraca ze zdwojoną siłą. Czym charakteryzuje się kultowy już zabieg? Jak uzyskać fenomenalny efekt nieco niesfornych loków? Sprawdź!
 

Piękne loki bez wysiłku w Royal’s Hair & Body Gdańsk

Trwała ondulacja jest zabiegiem fryzjerskim pozwalającym uzyskać trwały efekt dość drobnych, równomiernych loków. Wykonując tak zwaną „trwałą” w salonie jeszcze kilkanaście lat temu, należało liczyć się z ryzykiem zniszczenia pasm. Dzisiaj, dzięki rozwojowi fryzjerstwa, coraz lepszym kosmetykom i większej świadomości fryzjerów, trwała ondulacja jest w pełni bezpieczna na włosów i nie powoduje niszczenia ich struktury.

W dużym uproszczeniu, zabieg trwałej ondulacji polega na zmienia kształtu pasm dzięki wykorzystaniu wałków oraz aktywnych środków chemicznych zmieniających strukturę włosa. Dzięki wniknięciu we włosy preparatu nie zmieniają one swojej formy pomimo kontaktu z wodą czy powietrzem z suszarki. Kilkuetapowa kuracja trwa zazwyczaj około 1-2 godzin. Uzyskane efekty uzależnione są od osobistych preferencji zasiadającej na foteli fryzjerskim klientki oraz typu włosów. Najlepszy efekt trwałej ondulacji uzyskujemy na włosach naturalnych, niezniszczonych poprzednimi zabiegami np. koloryzacjami, pojaśnieniami ect. Dzięki zastosowaniu odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych na włosach naturalnych (niezniszczonych) po trwałej ondulacji włosy są sprężyste, miękkie i nawilżone. Piękną fryzurą niewymagającą starannego, codziennego układania przed wyjściem z domu możemy cieszyć się przez kilka miesięcy.

W celu uzyskania pożądanego efektu oraz upewnienia się czy jest to odpowiedni zabieg dla danego rodzaju włosów zalecamy darmową konsultację fryzjerską jeszcze przed wykonaniem rezerwacji. Nie zaleca się zabiegu trwałej ondulacji na włosy zniszczone, zwłaszcza po niewłaściwe wykonanej koloryzacji lub pojaśnieniach ect.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!