Koloryzacja jednotonowa – Gdańsk salon Royal’s Hair&Body

Koloryzacja jednotonowa, jak każdy zabieg polegający na zmianie kolorów włosów jest poprzedzona konsultacją ze stylistą. W przypadku koloryzacji jednotonowej – Gdańsk salon Royal’s Hair&Body poza standardową oceną stanu twoich włosów doradzi kolor. Staramy się, by efekt farbowania był jak najlepszy. Zanim podejmiesz decyzję o koloryzacji jednotonowej, gdański salon proponuje przemyśleć przed wizytą, jak często będziesz chciała odnawiać kolor. Fryzjer postara się dobrać odpowiednią koloryzację jednotonową do częstotliwości farbowania odrostu. Wypłukiwanie się koloru jest nieuniknione, podobnie jak odrost, ponieważ włosy rosną od 1 do 2 cm na miesiąc. Po 6-8 tygodniach pojawią się u nasady włosów odrosty. Koloryzacja jednotonowa wymaga systematycznego retuszowania. Fryzjer zwykle doradza trzymania się koloru zbliżonego do naturalnego odcienia włosów, aby odrosty nie były tak bardzo widoczne i nie trzeba było zbyt często powtarzać farbowania.

Koloryzacja jednotonowa – najlepsze farby do włosów

Popularna koloryzacja jednotonowa w salonie w Gdańsku wykonywana jest na bazie profesjonalnych kosmetyków do włosów Nasi dostawcy to światowej klasy producenci o potwierdzonej renomie. Nasze usługi doceniły najbardziej wymagające klientki, które chętnie korzystają z zabiegu koloryzacji jednotonowej. Gdański salon Royal’s Hair&Body może się poszczycić wysokimi notami przyznawanymi w internetowych rankingach i pozytywnymi opiniami na portalach społecznościowych. Styliści, którzy nie tylko mają przygotowanie zdobyte na licznych kursach doszkalających, ale również doświadczenie w koloryzacji jednotonowej, dobiorą najlepsze kosmetyki do włosów, za każdym razem starannie je dobierając. Dzięki temu efekty koloryzacji jednotonowej są zachwycające, a włosy mają pożądany kolor i są pełne blasku.

Najmodniejsze techniki koloryzacji włosów

Styliści z Royal’s Hair&Body są profesjonalistami w każdym calu i posiadają ogromne doświadczenie. Regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Częste kursy i szkolenia, w których zdobywają nowe umiejętności, pozwalają oferować na bieżąco najnowsze rozwiązania U nas dostępne są wszystkie techniki koloryzacji, takie jak baleyage, farbowanie włosów z efektem refleksów, koloryzację wegańską, modne ombre i sombre oraz koloryzację jednotonową. Gdański salon Royal’s Hair&Body oferuje koloryzację jednotonową, która przeprowadzana jest przez doświadczonych i utalentowanych fryzjerów. Przed zabiegiem doradzą wybór odpowiedniego koloru i cięcia. Możesz nam zaufać – jesteś w dobrych rękach. Pozostajemy w stałym kontakcie z nowinkami ze świata fryzjerskiego, dzięki czemu modne fryzury i kolory to u nas standard. Przyjdź i przekonaj się, ile urody dodaje profesjonalnie przeprowadzona koloryzacja jednotonowa.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!