Strzyżenie dziecięce

Dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych, wizja wizyty w salonie fryzjerskim nie jest zbyt optymistyczna. Widok nieznajomej pani z nożyczkami w ręku często kończy się płaczem malucha i dyskomfortem rodzica. W efekcie cała wyprawa do fryzjera zakończona jest fiaskiem i przeszkadzające dziecku pukle w dalszym ciągu zostają nieposkromione. Czy musi tak być? Niekoniecznie! W salonie Royal’s Hair & Body codziennie udowadniamy, że obcinanie włosów może dać każdemu maluchowi wiele radości. Niezależnie od tego, w jakim wieku jest Twoja pociecha, możesz mieć pewność, że nasz fryzjer dziecięcy odpowiednio się nią zajmie. Zaangażowanie, pasja, kreatywność i naturalna życzliwość naszych fryzjerów dziecięcych doceniły maluszki oraz rodzice pragnący zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze.

Na pierwszą wizytę wybierz fryzjera z doświadczeniem – Gdańsk Wrzeszcz

Na pierwszą wizytę u fryzjera warto przygotować dziecko, aby nie kojarzyło obcinania włosów ze strachem i z czymś nieprzyjemnym. Co zrobić, aby odwiedziny w salonie fryzjerskim nie skończyły się płaczem małego dziecka? Obcinanie włosów maluchowi dla początkującego stylisty to nie lada wyzwanie. Dlatego wybierz fryzjera z doświadczeniem – Gdańsk salon Royal’s Hair&Body. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadra z wieloletnią praktyką, także w obsłudze małych dzieci.

Nie wyznaczono wieku, kiedy zabrać po raz pierwszy dziecko do fryzjera. Powinno jednak potrafić samodzielnie siedzieć w foteliku dla, którym mamy na takie specjalne okazje dla naszych milusińskich. Kiedy dziecko zasiądzie już na fotelu fryzjerskim, nasz stylista będzie mógł zadbać o przycięcie włosów na dziecięcej główce. Przed pierwszą wizytą u fryzjera warto przyprowadzić malucha na spotkanie zapoznawcze, aby zobaczyło salon i poznało osobę, która zajmie się jego włosami. Fryzjer z doświadczeniem – Royal’s Hair&Body w Gdańsku Wrzeszczu – tę nazwę warto zapamiętać i wybrać się na pierwszą fryzjerską wizytę z dzieckiem. Będąc w okolicy ze swoja pociechą, po prostu zajrzyj do nas na kawę i pogawędkę. Maluch zorientuje się, że jesteśmy grupą miłych i uśmiechniętych cioć i wujków. Wszystko zależy oczywiście od wieku i temperamentu małego klienta, ale pierwsza wizyta towarzyska, bez nożyczek i pelerynki ochronnej z pewnością pomoże przełamać lody.

Salon dostosowany dla dzieci – fryzjer z doświadczeniem w Gdańsku Wrzeszczu

Nasz salon jest doskonale wyposażony w profesjonalne sprzęty i akcesoria, które umożliwiają świadczenie usług na wysokim poziomie. Zadbaliśmy nie tylko o piękny wystrój, wspaniałą atmosferę i wygodne fotele dla klientów dorosłych. Dla naszych milusińskich mamy specjalne siedzisko, w którym każdy maluch poczuje się podczas obcinania włosów wygodnie i bezpiecznie. Nasz fryzjer z doświadczeniem bezpiecznie skróci maluchowi fryzurę. Zapraszamy wszystkie mamy i wszystkich tatusiów z maluchami do salonu w Gdańsku Wrzeszczu Royal’s Hair&Body na pierwszą wizytę.

Strzyżenie dziecięce bez stresu i strachu

Wrażliwy, wesoły i przyjazny najmłodszym klientom fryzjer dziecięcy? Gdańsk przekonał się, że usługi świadczone przez Royal’s Hair & Body nie mają sobie równych. W naszym salonie dzieci są szczególnie mile widzianymi gośćmi. Strzyżenie dziecięce w Gdańsku przeprowadzają wykwalifikowani fryzjerzy dziecięcy, da których praca jest pasją. Z uśmiechem i cierpliwością podejmiemy się strzyżenia dziecięcego chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Usługi fryzjerskie oferujemy dzieciom w wieku od 5 do 15 lat.

Twoje dziecko jeszcze nigdy nie było u fryzjera? Pierwsze strzyżenie dziecięce nie musi być stresującym doznaniem ani dla mamy, ani nieco wystraszonego malca. Wspólnie zrobimy wszystko, aby cały proces delikatnego podcinania kocówek albo drastycznego skracania zdecydowanie zbyt długich loków był nie tylko „bezbolesny”, ale przede wszystkim przyjemny. Doskonale wiemy, co w trawie piszczy. Szybko wyczarujemy modne i ciekawe fryzury wszystkim wymagającym chłopcom pragnącym wyglądać jak ich idole z piłkarskich boisk oraz małym księżniczkom marzącym o długich, pięknie układających się lokach.

Royal’s Hair & Body – Fryzjer Dziecięcy i znacznie więcej

Salon Royal’s Hair & Body wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dla których wygospodarowanie czasu dla siebie jest nie lada wyzwaniem. Odwiedzając nasz salon, możesz połączyć strzyżenie dziecięce z zadbaniem o swoje włosy. Kiedy Twoja pociecha zejdzie z fotela fryzjerskiego, będzie mogła udać się do starannie przygotowanej z myślą o najmłodszych strefie FUN w Galerii Manhattan, a Ty zajmiesz jego miejsce. Wydzielony dla dzieci obszar w Galerii Manhattan jest strefą, gdzie każde dziecko może kreatywnie i miło spędzić czas wśród zabawek i innych dzieci. Wszystkie usługi, niezależnie czy dla starszych czy młodszych klientów, wykonywane są z rzemieślniczym kunsztem przez wykwalifikowanych fryzjerów i stylistów, którzy doświadczenie i wiedzę zdobywają na wysokiej klasy szkoleniach.

Znajdujący się w gdańskim Wrzeszczu salon Royal’s Hair & Body jest najlepszym dowodem na to, że bezwzględny standard może iść w parze z atrakcyjną ceną. Najlepszą recenzją naszych usług są opinie klientów, którymi chętnie zamieszczamy na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!