Ombre – Gdańsk salon Royal’s Hair&Body

Spektakularna koloryzacja ombre sprawia, że efekt łączenia kolorów jest wyrazisty i pełen dynamizmu. Częstym połączeniem kontrastujących kolorów jest ciemniejszy brąz z odcieniami jasnego blondu. Dzięki temu zabiegowi uzyskasz atrakcyjny i modny wygląd. Przy odpowiedniej długości włosów powstają doskonałe efekty starannego farbowania ombre. Gdańsk salon Royal’s Hair&Body wykonuje koloryzację ombre polegającą na przejściu od ciemnego koloru u nasady włosów do bardzo jasnego na końcówkach. U brunetek ombre sprawdzi się doskonale, ponieważ naturalny kolor stworzy kontrast z tonem nałożonym przez stylistę. Przy koloryzacji podobną techniką – soft ombre, czyli sombre – efekt jest subtelniejszy. Dla kobiet, które oczekują znacznie bardziej spektakularnego rezultatu, rozwiązaniem jest ombre. Gdański salon Royal’s Hair&Body pomoże uzyskać atrakcyjny efekt i dodać naturalnemu wyglądowi więcej dynamizmu. To niezawodny sposób, aby przyciągać spojrzenia. Po koloryzacji ombre od razu poczujesz, że twoje włosy są bardziej zadbane, wyglądają wspaniale i bardzo na czasie.

Koloryzacja ombre – najlepsze kosmetyki do włosów

Subtelna koloryzacja sombre w salonie w Gdańsku wykonywana jest na bazie wysokiej jakości kosmetyków do włosów, najbardziej znanych i cenionych marek, stworzonych dla profesjonalistów. Nie obawiaj się, że włosy ucierpią na skutek rozjaśniania. Koloryzację doceniły najbardziej wymagające klientki, które chętnie korzystają z zabiegu sombre. Gdański salon Royal’s Hair&Body zyskał liczne pozytywne opinie, które potwierdzają jakość wykonywanych usług. Znajdziesz je na kanałach społecznościowych i na stronie internetowej. Doskonałej jakości kosmetyki do włosów za każdym razem starannie dobieramy do rodzaju włosów. Dbają o to styliści, którzy zdobyli wiedzę praktyczną i teoretyczną na licznych kursach doszkalających i posiadają doświadczenie w koloryzacji sombre. Nasi fryzjerzy w pełni odpowiadają na potrzeby klientów i starają się wykazać elastycznością w doborze najlepszych kosmetyków. Dzięki temu efekty koloryzacji sombre są zachwycające, a włosy nabierają pełni blasku.

Kontrastowe ombre i inne techniki koloryzacji

Nasi fryzjerzy to doświadczony zespół profesjonalistów, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Częste kursy i szkolenia, w których styliści zdobywają nowe umiejętności, pozwalają nam utrzymać najwyższy standard usług. Oferujemy najnowsze techniki koloryzacji, takie jak baleyage, farbowanie włosów z efektem refleksów, koloryzację jednotonową, koloryzację wegańską, ombre i sombre. Gdański salon Royal’s Hair&Body nie boi się żadnego wyzwania. Koloryzacja sombre przeprowadzana jest przez doświadczonych i utalentowanych fryzjerów, którzy doradzą każdej osobie zasiadającej na fotelu. Możesz nam zaufać – jesteś w dobrych rękach. Śledzimy na bieżąco aktualne trendy w światowym fryzjerstwie, dlatego możemy oferować naszym klientom znacznie więcej. Przyjdź i przekonaj się, ile urody dodaje profesjonalnie przeprowadzona koloryzacja sombre.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!