Baleyage – Gdański salon Royal’s Hair&Body

Delikatna koloryzacja baleyage sprawia wrażenie, jakby włosy naturalnie rozjaśniło letnie słońce. W efekcie zabiegu partie włosów – pojedyncze pasemka na całej powierzchni fryzury – rozjaśnia się dla uzyskania bardzo delikatnego kontrastu między kolorami poszczególnych kosmyków na głowie. To właśnie w efekcie starannego wykonania baleyage włosy wyglądają jak muśnięte słońcem. Gdański salon Royal’s Hair&Body przeprowadza koloryzację baleyage na każdej długości włosów. Podczas farbowania zadaniem stylisty jest nałożenie pędzelkiem na pojedyncze pasma farb o różnych barwach. Aby wykonać prawidłowo baleyage, wymagana jest od fryzjerów cierpliwości, precyzja i doświadczenie w dobieraniu tonów. Piękną i modną fryzurę uzyskamy, gdy wyróżni się jeden bazowy kolor, a pozostałe będą tłem dla baleyage. Gdański salon Royal’s Hair&Body pomoże uzyskać atrakcyjny efekt i dodać naturalnemu wyglądowi więcej blasku. To niezawodny sposób na piękną i zadbaną fryzurę. Po zabiegu baleyage od razu poczujesz się świeżo i modnie.

Koloryzacja baleyage – najlepsze kosmetyki do włosów

Delikatna koloryzacja baleyage w salonie w Gdańsku wykonywana jest na bazie wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków do włosów. W salonie korzystamy z produktów od renomowanych i cenionych producentów. Nie obawiaj się, że włosy ucierpią na skutek farbowania. Koloryzację doceniły najbardziej wymagające klientki, które chętnie korzystają z zabiegu baleyage. Gdański salon Royai’s Hair & Body publikuje liczne pozytywne opinie, które mogą to potwierdzić. Znajdziesz je na kanałach społecznościowych i na stronie internetowej. Doskonałej jakości kosmetyki do włosów za każdym razem starannie dobieramy do rodzaju włosów. Zadbają o to styliści z szeroką, potwierdzoną licznymi szkoleniami wiedzą i bogatym doświadczeniem w koloryzacji baleyage. Nasi fryzjerzy w pełni odpowiadają na potrzeby klientów i starają się wykazać elastycznością w doborze najlepszych kosmetyków. Dzięki temu efekty koloryzacji baleyage są zachwycające, a włosy nabierają objętości i blasku.

Delikatny baleyage i inne techniki koloryzacji

Zespół Royal’s Hair&Body to profesjonaliści i pasjonaci, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Udział w licznych kursach i szkoleniach, w których zdobywamy nowe umiejętności, pozwala nam utrzymać wysokie standardy. Oferujemy najnowsze techniki koloryzacji, takie jak farbowanie włosów z efektem refleksów, koloryzację jednotonową, koloryzację wegańską, ombre i sombre oraz baleyage. Gdański salon Royal’s Hair&Body nie boi się żadnego wyzwania. Koloryzacja baleyage przeprowadzana jest przez doświadczonych i utalentowanych fryzjerów, którzy wysłuchują Twoich potrzeb i służą radą. Możesz nam zaufać – jesteś w dobrych rękach. Na bieżąco śledzimy trendy w światowym fryzjerstwie, dlatego nasi klienci zawsze mogą liczyć na aktualnie modne i stylowe fryzury. Przyjdź i przekonaj się, ile urody dodaje profesjonalnie przeprowadzona koloryzacja baleyage.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!