Fake Bake Spray Tan

– to zabieg opalający, który polega na rozpyleniu na powierzchni skóry kosmetyku w postaci delikatnej mgiełki. Ten rewolucyjny zabieg to bezpieczna i niewymagająca promieni słonecznych opalenizna, która do pełnego rozwinięcia się potrzebuje ok. 24h. Jest to najlepsza alternatywa dla osób, dla których ważny jest zdrowy wygląd skóry przez cały rok, a z różnych powodów nie mogą opalać się na słońcu np.: dla kobiet w ciąży.

Informacje o zabiegu:

– Fake Bake Spray Tan jest zabiegiem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. – Trwa kilkanaście minut- włącznie z nałożeniem kosmetyku i jego wchłonięciem w skórę. – Pozostawia przyjemny zapach. – Dobrze wykonany peeling Fake Bake całego ciała, to baza dla nieskazitelnej opalenizny. – Opalenizna utrzymuje się na skórze od 7 do 10 dni, a trwałość uzależniona jest od karnacji, przygotowania skóry do zabiegu i jej pielęgnacji przez klientów.

Wskazówki dla klienta przed zabiegiem:

– Na 7 dni przed zabiegiem nie zaleca się stosowania innych produktów samoopalających, balsamów brązujących. – Przed zabiegiem należy wykonać peeling całego ciała Fake Bake Body Polish. Nasz kosmetyk jest beztłuszczowy, dlatego nie pozostawia na skórze tłustej powłoki, która mogła by wpłynąć na proces rozwijania się opalenizny – Przed zabiegiem nie można aplikować na ciało żadnych kosmetyków: balsamów, kremów, perfum, czy antyperspirantów. Skóra powinna być całkowicie oczyszczona. – Zabieg depilacji należy wykonać co najmniej 24 godziny przed zabiegiem (maszynka do golenia minimum 12 godzin przed, woskiem lub pastą cukrową 2-3 dni przed zabiegiem). – Wszelkie zabiegi kosmetyczne, które ingerują w nasza skórę typu mikrodermabrazja, kwasy itp. zalecamy wykonać co najmniej 10-14 dni przed planowanym opalaniem. – Należy zabrać ze sobą ciemne, luźne rzeczy, najlepiej z długim rękawem i nogawką, które zakładamy po zabiegu.

Wskazówki i pielęgnacja skóry po zabiegu:

– W zależności od rodzaju płynu opalającego należy przez co najmniej 2 do 8 godzin unikać kontaktu z wodą, następnie można wziąć prysznic. – Całkowita opalenizna rozwinie się do 24 godzin. – Po zabiegu- do pierwszego prysznica należy pamiętać o noszeniu luźnych ubrań i obuwia, w ciemnych kolorach, z długim rękawem i nogawką. – Kolor wstępny zmywamy najlepiej pod letnią, bieżącą wodą, można użyć płynu do higieny intymnej lub innego, jak najbardziej neutralnego kosmetyku. – Przez 24 godziny należy powstrzymać się od czynności powodujących nadmierne pocenie się. – Przez 24 godziny należy unikać kąpieli w basenie, czy słonej wodzie morskiej.

Pozwól opaleniźnie w pełni się rozwinąć.

– W celu pielęgnacji opalenizny używamy wyłącznie kosmetyków NAWILŻAJĄCYCH, wszystko, co natłuszcza (oliwki, masła, ciężkie balsamy) jest niewskazane- powoduje szybsze schodzenie opalenizny. – Po 5-7 dniach zalecamy wykonanie peelingu całego ciała. – Zalecamy, aby przed kolejnym zabiegiem opalającym wcześniejsza warstwa samoopalacza całkowicie zeszła, nałożenie warstwy na warstwę może spowodować nierównomierne schodzenie opalenizny.

Czego nie robić, aby opalenizna utrzymała się, jak najdłużej:

– Kąpiel w basenie i słonej wodzie morskiej może spowodować szybsze blednięcie opalenizny. Dla podtrzymania efektu polecamy balsam brązujący Fake Bake SPORT lub FAIR. – Uczęszczanie do sauny, regularny wysiłek fizyczny, czy wyczynowy sport może również powodować szybsze schodzenie opalenizny. W miejscach, gdzie odzież mocno przylega np. bielizna sportowa mogą powstać delikatne przebarwienia. – Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało typu.: mikrodermabrazja, kwasy, wosk mają absolutnie ogromny wpływ na opaleniznę i nie są wskazane.

Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś.

Zapraszamy do Royal’s Hair&Body!

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!