Poniżej mamy dla Ciebie różne upusty i promocje w wysokości od 3% do nawet 15%. Oferujemy również vouchery podarunkowe. Sprawdź poniżej aktualną ofertę.

Kumulacja rabatów na pierwszą wizytę w Royal’s!

Zarezerwuj pierwszą wizytę i wybierz interesujące Ciebie usługi oraz podaj hasło ROYAL w wiadomości do salonu. W przypadku pierwszej rezerwacji przewidujemy kumulację rabatów. Na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!

Posiadasz Gdańską Kartę Mieszkańca?

Zgłoś ten fakt w recepcji przed wykonaniem usługi, a po zweryfikowaniu karty otrzymujesz do 15% rabatu w Royal’s na wszystkie usługi ! Zgarnij 5% – za 1 usługę, 10% – za 2 usługi, 15% – za 3 lub więcej usług.

Voucher podarunkowy Royal’s !

Nie musisz już szukać prezentu. Voucher’y podarunkowe są świetnym rozwiązaniem na każdą okazję. Dostępność w dowolnych nominałach lub usługach, sprawia, że można je wykorzystać na dowolną okoliczność w salonie Royal’s. Voucher’y podarunkowe nie mają ograniczeń i obdarowana osoba może w pełni korzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych.

REGULAMIN

* Bon podarunkowy może być zrealizowany podczas płatności za dowolną usługę fryzjerską i kosmetyczną.
** Nie jest wydawana reszta z niewykorzystanej kwoty.
*** Bon podlega zwrotowi.

salon fryzjerski Royals

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

fryzjer damski gdańsk
promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!