PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODĄ KERATYNOWĄ

Keratynowe przedłużanie włosów to jeden z najpopularniejszych sposobów dodania fryzurze objętości i długości. Uwielbiany przez kobiety na całym świecie jest gwarancją spektakularnych efektów. Keratynowe doczepianie włosów to metoda, polegająca na połączeniu cienkiego pasma naturalnych włosów z kosmykiem, zakończonym keratynową końcówką, tzw. łuską. Dodatkowe kosmyki są zazwyczaj bardzo cienkie, co pozwala w dowolny sposób regulować ich liczbę oraz miejsce doczepiania. Połączenie obu pasm następuje przy użyciu specjalnej zgrzewarki lub pistoletu. Nazwa metody, jak nietrudno zgadnąć pochodzi od keratyny – głównego budulca włosa. To właśnie dzięki niej Twoje włosy są gładkie i błyszczące.

Włosy przedłużane na keratynę – zalety

Jedną z kluczowych zalet przedłużania włosów metodą keratynową jest możliwość wykreowania dowolnego, wymarzonego efektu. Dzięki pasmom z keratynową łuską zagęścisz i wydłużysz pasma. Używając kręconych kosmyków, wyczarujesz na głowie burzę loków, a te idealnie proste pozwolą Ci cieszyć się gładką niczym tafla jeziora fryzurą.

Wśród pozostałych zalet doczepiania włosów na keratynę wymienić trzeba:

  • naturalny efekt,
  • niewielką widoczność zgrzewów,
  • możliwość regulowania ilości keratyny i co za tym idzie wielkości łączeń,
  • trwały efekt, który utrzymuje się nawet przez 3-4 miesiące.

Przedłużanie włosów na keratynę – dla kogo?

Keratynowe przedłużanie włosów to doskonały zabieg dla kobiet, które pragną przedłużyć i/lub zagęścić naturalne włosy. To idealne rozwiązanie dla Pań, które zmagają się z cienkimi, łamliwymi kosmykami, chcą poprawić swój wygląd i nabrać pewności siebie. Przedłużanie włosów przy pomocy keratynowych zgrzewów często wybierają także kobiety, które nie chcą po prostu czekać na wzrost własnych kosmyków. Gęste i lśniące włosy do pasa w ciągu zaledwie kilku godzin? Oczywiście, że tak! Taki sposób metamorfozy uczesania jest w pełni bezpieczny. Przeprowadzony przez kompetentnego specjalistę, zapewnia znakomite rezultaty i jest gwarancją olśniewającego wyglądu.

Przedłużanie keratynowe tylko w profesjonalnym salonie

Wykonanie przedłużania keratynowego jest możliwe jedynie w salonie fryzjerskim. Do jego przeprowadzenia, oprócz kosmyków z keratynową łuską, niezbędny jest również profesjonalny sprzęt: zgrzewarka, keratynowe granulki, gumowe osłonki na palce, plastikowe, okrągłe podkładki, zapewniają ochronę przed poparzeniem skóry głowy, a także co bardzo ważne doświadczenie i wiedza fryzjerek w salonie Royal’s.

Do przedłużenia włosów z reguły potrzebne jest około 100 pasm. Miejsca połączenia obu pasm są z reguły niewidoczne, a wytrzymałość zgrzewu – naprawdę duża. Pamiętaj – im cieńsze i gęściej umieszczone pasma, tym mniej widoczne zgrzewy. Zdejmowanie zgrzewów powinno odbywać się w salonie fryzjerskim. Fryzjerka nakłada na mocowania specjalistyczny preparat, a po upływie kilku minut może usunąć zgrzewy, ściskając je specjalnymi szczypcami.

Czy przedłużanie keratynowe niszczy włosy?

Wiele kobiet obawia się, że przedłużenie włosów metodą keratynową zniszczy ich naturalne kosmyki. Czy rzeczywiście jest się czego bać? Profesjonalny zabieg, przeprowadzony przez doświadczoną osobę przy pomocy najwyższej jakości sprzętu i akcesoriów nie odbije się na kondycji Twoich włosów.

Jak długo utrzymują się efekty przedłużania?

To, jak długo Twoje włosy będą wyglądać pięknie zależy nie tylko od jakości pasem, ale również od odpowiedniej pielęgnacji. Aby cieszyć się zjawiskową fryzurą nawet przez 3-4 miesiące, używaj specjalnej szczotki do włosów przedłużanych, myj kosmyki delikatnym, nawilżającym szamponem, a po każdym myciu używaj odżywki. Fryzjerka wykonująca zabieg, udzieli niezbędnych wskazówek odnośnie pielęgnacji Twoich włosów.

Po upływie 3-4 miesięcy należy zdjąć doczepiane pasemka. Nawet, jeśli włosy wciąż wyglądają dobrze, ich wzrost sprawia, że zgrzewy obniżają się i stają się coraz bardziej widoczne. Jeśli chcesz wciąż cieszyć się lśniącymi, długimi włosami, nic nie stoi na przeszkodzie, by powtórzyć zabieg.

Włosy do przedłużania keratynowego – które wybrać?

W zależności od swoich preferencji i oczekiwań, możesz sięgnąć po syntetyczne lub naturalne pasma. Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie, zdecydowanie lepszym wyborem będą włosy naturalne. Naturalne kosmyki z powodzeniem możesz farbować, suszyć suszarką, prostować i kręcić. A to pozwoli Ci stworzyć wymarzony look. Naturalne włosy słowiańskie są wyjątkowo miękkie, lśniące i wytrzymałe. Zachowując swój blask zdecydowanie dłużej niż inne rodzaje włosów, są gwarancją wyjątkowego efektu i świetnie zainwestowanych pieniędzy.

Czy keratynowe przedłużanie włosów posiada wady?

Tak. Z powodzeniem można jednak stwierdzić, że jest ich zdecydowanie mniej niż zalet, lecz należy je wymienić. Włosy doczepiane na keratynę wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzane w renomowanych salonach fryzjerskich nie należą do najtańszych. Za keratynowe przedłużanie włosów – w zależności od oczekiwanych efektów oraz aktualnego wyglądu włosów – trzeba zapłacić od 850 do 3500 zł. Czasem zdarza się, że keratynowe zgrzewy są przyczyną reakcji alergicznych. Aby wyeliminować taki scenariusz, przed przystąpieniem do przedłużania, koniecznie wykonaj próbę alergiczną.

Ważne informacje odnośnie usługi przedłużania włosów w salonie Royal’s:

  • umów się na bezpłatną konsultację, aby poznać możliwość pracy z Twoimi włosami oraz rzetelnie oszacować czas trwania i koszt całkowity usługi,
  • po pozytywnej konsultacji i ustaleniu oczekiwań, klient wpłaca przedpłatę na poczet przyszłej usługi przedłużania włosów,
  • rezygnacja z usługi na mniej niż 24 godziny przed wizytą wiąże się z utratą przedpłaty,
  • w salonie pracujemy tylko i wyłącznie na produktach od autoryzowanych i sprawdzonych dostawców, nie wykonujemy usług na produktach pochodzących od klientów,
  • udzielamy gwarancji na wykonaną usługę.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!