Farbowanie włosów refleksy – Gdańsk salon Royal’s Hair&Body

Farbowania z efektem refleksów sprawia, że włosy wyglądają jak naturalnie rozjaśnione przez słońce. Fryzura zyskuje dzięki temu blask i świeżość. Efekt muśnięcia słońcem zapewni staranne farbowanie włosów – refleksy będą pięknie mienić się na całej powierzchni głowy. Gdańsk salon Royal’s Hair&Body wykonuje farbowanie z efektem refleksów na każdej długości włosów – długich i krótkich, bez względu na bazowy kolor. Przy koloryzacji podobną techniką – baleyage – farbę nakłada się na całe pasma włosów. Farbowanie z efektem refleksów na włosach daje podobny rezultat wizualny, jednak w odróżnieniu od baleyage refleksy są jeszcze bardziej subtelne. Od bazowego koloru różnią się o jeden lub dwa tony. Gdański salon Royal’s Hair&Body pomoże uzyskać atrakcyjny efekt muśnięcia słońcem i dodać naturalnemu wyglądowi więcej blasku. To niezawodny sposób, aby przyciągać spojrzenia.

Farbowanie refleksy – najlepsze kosmetyki do włosów

Subtelne farbowanie włosów, którego efektem są refleksy, w naszym salonie w Gdańsku wykonywane jest na bazie wysokiej jakości kosmetyków do włosów. Korzystamy z produktów z profesjonalnej linii od najbardziej znanych i cenionych producentów. Koloryzację doceniły najbardziej wymagające klientki, które chętnie korzystają z farbowania włosów, którego efektem są delikatne refleksy. Gdański salon Royal’s Hair&Body na kanałach społecznościowych cieszy się doskonałą opinia zadowolonych klientek, które postawiły między innymi na koloryzację z refleksami. Doskonałej jakości kosmetyki dobieramy do rodzaju włosów i konkretnego zabiegu, w tym farbowania refleksów. Nasi fryzjerzy w pełni odpowiadają na potrzeby klientów i starają się wykazać elastycznością w doborze najlepszych kosmetyków. Dzięki temu efekty farbowania włosów i powstałe w ten sposób refleksy są zachwycające, a włosy wyglądają naprawdę pięknie i zdrowo.

Farbowanie włosów refleksy i inne techniki koloryzacji

Doskonalimy swoje umiejętności w farbowaniu i stylizacji fryzur poprzez liczne kursy i szkolenia. W naszym salonie stosujemy techniki koloryzacji, takie jak baleyage, farbowanie włosów z efektem ombre i soft ombre (sombre), koloryzację jednotonową, koloryzację wegańską oraz farbowanie włosów – refleksy. Gdański salon Royal’s Hair&Body oferuje najwyższy standard usług i doskonałą obsługę. Farbowanie typu refleksy przeprowadzane jest przez doświadczonych i utalentowanych fryzjerów, którzy doradzą klientkom wybór odpowiedniego zabiegu. Przyjdź i przekonaj się, ile urody dodaje profesjonalnie przeprowadzone farbowanie włosów w refleksy.

salon fryzjerski Royals

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!