Koloryzacja Włosów

Marzysz o zmianie swojego wizerunku? Chcesz dodać sobie atrakcyjności i wyrazistości? Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na odświeżenie swojego wyglądu jest zmiana koloru włosów. Efektowna, trwała i bezpieczna dla delikatnych pasm koloryzacja włosów? Gdańsk już przekonał się, że usługi świadczone przez salon Royal’s Hair & Body nie mają dla siebie konkurencji.

Dlaczego warto poddać się koloryzacji włosów w salonie Royal’s Hair & Body?

Popielaty, jasny blond pozbawiony żółtych tonów, dający efekt muśnięcia słońcem flamboyage, głęboki brąz, ekstrawagancki fiolet lub kolorowe pasemka… Z wielką przyjemnością wykonamy dla Ciebie wymarzoną fryzurę. Nasi fryzjerzy nie boją się żadnego wyzwania i z chęcią podejmą się nietypowych zadań. Koloryzacja włosów w naszym salonie przeprowadzana jest przez doświadczonych i utalentowanych fryzjerów, którzy elastycznie reagują na potrzeby każdej osoby zasiadającej na fotelu. Swoje umiejętności nasza załoga nieustannie poszerza na szkoleniach pozwalających być na bieżąco z najświeższymi trendami w światowym fryzjerstwie. Z naszą pomocą możesz przejść całkowitą metamorfozę, zmieniając całkowicie barwę swoich pasm, subtelnie odświeżyć kolor, zamaskować nieestetyczną siwiznę lub usunąć odrosty. Z chęcią znajdziemy najlepszy kolor włosów dla pań, które nie potrafią jednoznacznie sprecyzować swoich oczekiwań. Gwarantujemy, że koloryzacja włosów w naszym salonie będzie niezwykle przyjemnym doznaniem. Oprócz koloryzacji włosów na najwyższym poziomie zapewniamy przyjemną, życzliwą atmosferę sprzyjającą relaksowi oraz oferujemy dostęp do bufetu, gdzie serwujemy pyszną kawę i inne napoje.

Co ważne, koloryzacja włosów w salonie w Gdańsku wykonywana jest wyłącznie przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków znanych i cenionych marek. Możesz mieć pewność, że Twoje pasma nie ucierpią na skutek rozjaśniania czy innych zabiegów. Koloryzację włosów w Royal’s Hair & Body doceniły najbardziej wymagające klientki, czego dowodem są liczne pozytywne opinie, które z dumą publikujemy na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!