Strzyżenie Zarostu

Broda nie jest już oznaką niedbalstwa. Wręcz przeciwnie: każdy trendsetter z pewnością zauważył, że coraz większa rzesza panów z dumą nosi gęsty zarost. I trudno się dziwić: zadbana broda i wąsy są atrybutami, które niemal każdemu mężczyźnie nadają atrakcyjnego wyglądu. Warto mieć jednak świadomość, że zarost doda Ci męskości tylko wtedy, kiedy będzie zadbany. Własnoręczne przycinanie, nawilżanie i stylizowanie brody w zaciszu własnej łazienki może nie przynieść zadowalających efektów. Wszystkim panom pragnącym doskonale się prezentować, z wielką przyjemnością oferujemy strzyżenie zarostu. Gdańsk już przekonał się, że usługi dla prawdziwych mężczyzn świadczone przez salon Royal’s Hair & Body nie znajdują dla siebie konkurencji. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele w Twoim wizerunku mogą zmienić regularne wizyty u barbera.

 

Profesjonalne strzyżenie brody dla wymagających gentlemanów

Długie i krótkie, gęste i rzadsze, z wąsikiem oraz bez niego, zarost typu Balbo albo à la Van Dyke , wąs Chevron lub w kształcie paska… Dumni posiadacze zarostu mają ogromne pole do popisu podczas stylizowania brody i wąsów. Zarost nie jest już tylko mało znaczącym dodatkiem, ale staje się przemyślanym, wyrazistym znakiem rozpoznawczym dodającym stylizacji charakteru i uroku.

Profesjonalne strzyżenie brody (Gdańsk) dedykowane jest panom, którzy chcą świadomie i całościowo kreować swój wizerunek, a z zarostu uczynić swój znak rozpoznawczy. Strzyżenie zarostu wykonywane w naszym salonie jest złożonym i precyzyjnym procesem. Każdy klient zasiadający w fotelu traktowany jest z należytą starannością. Zanim fryzjerka przystąpi do przycinania i stylizowania zarostu, przeprowadza z klientem krótki wywiad, podczas którego przedstawia mu swoje sugestie i propozycje. Dzięki kreatywnemu podejściu i wiedzy efekt strzyżenia brody i wąsów jest imponujący. Idealnie dopasowany do twarzy, równy i wypielęgnowany zarost subtelnie podkreśli rysy, zrównoważy nieidealne proporcje i doda całemu wizerunkowi atrakcyjności.

Royal’s Hair & Body – zaufaj ekspertom

Zasiadając na fotelu w salonie Royal’s Hair & Body, oddajesz się w ręce doświadczonych fryzjerów, którzy swoje obowiązki wykonują z pasją i zaangażowaniem. Nasza załoga jest zgraną grupą pasjonatów, którzy nieustannie szlifują swoje umiejętności i poszerzają horyzonty na licznych szkoleniach. Każdy fryzjer męski kreatywnie podchodzi do swoich zadań. Możesz mieć pewność, że fryzjer starannie dobierze styl zarostu i rodzaj cięcia do kształtu twarzy i głowy oraz indywidualnego charakteru. Dopełnieniem strzyżenia brody będzie przycięcie fryzury, która stworzy z zarostem spójną całość. Regularnie odwiedzając nasz salon w celu strzyżenia zarostu, szybko zauważysz, że codzienna stylizacja brody i wąsa staje się znacznie prostsza i zajmuje mniej czasu. Odpowiednio przycięte i nawilżone włosy będą znacznie lepiej się układać i nienagannie prezentować nawet podczas intensywnego, aktywnego dnia.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Social Media

logo booksy

Adres

Galeria Manhattan, Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

promocje
DLA KLIENTÓW NASZEJ STRONY

ROYAL

Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi, aż 9% upustu w Royal’s!