logo Salon Royals

Nasze Usługi

Salon Royal’s oferuje ekskluzywne usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Co Nas wyróżnia? Dlaczego właśnie salon Royal’s? Po prostu, nie jesteśmy kolokwialną “sieciówką”, a raczej zespołem osób z pasją, charakteryzujących się indywidualnym podejściem. Słuchamy, doradzamy i realizujemy wizję klienta.

Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z Naszą misją…

Profesjonalny Fryzjer

Wizyta w salonie fryzjerskim powinna być kojącym doznaniem dla ciała i ducha. Naszym celem było stworzenie pięknej przestrzeni, gdzie każdy gość będzie mógł poczuć się jak w innym świecie, w którym czas płynie wolniej. Z wielką satysfakcją przyznajemy, że misja zakończyła się sukcesem. Chcesz przekonać się, jak wiele przyjemności może dać Ci wysokiej klasy, profesjonalny fryzjer? Gdańsk – to tutaj znajduje się salon Royal’s Hair & Body, wyjątkowe miejsce, gdzie rozbłyśniesz nowym blaskiem.

Profesjonalny fryzjer

Oddaj się w ręce najlepszego Fryzjera

Najlepszy fryzjer? Gdańsk przekonał się, że standard usług w Royal’s Hair & Body nie ma dla siebie konkurencji. Nasz salon jest miejscem zrzeszającym profesjonalnych fryzjerów z Gdańska, dla których praca jest pasją. Kreatywność i zamiłowanie do wykonywanego fachu widoczne jest podczas pracy. Każde cięcie, każda koloryzacja i zabieg przeprowadzany jest z najwyższą precyzją i zaangażowaniem, co przekłada się na fenomenalne rezultaty.

Wiemy, że dobry fryzjer nieustannie doskonali swój warsztat. Nasi styliści i fryzjerzy regularnie szlifują i poszerzają swoje umiejętności pod okien światowych sław cenionych w branży za swoje osiągnięcia. Dzięki licznym szkoleniom i kursom możemy zaoferować nowoczesne usługi zgodne z najświeższymi trendami w kreatywnym fryzjerstwie. Co ważne, w kwestii jakości nie idziemy na kompromisy. W trosce o najlepsze rezultaty naszej pracy używamy wyłącznie kosmetyków renomowanych i uznanych w branży producentów.

Profesjonalny fryzjer

Royal's Hair & Body dla pięknych włosów

Dobry fryzjer w Gdańsku, który kompleksowo zadba o Twoje włosy? Nie mogłeś trafić lepiej. W salonie Royal’s Hair & Body oferujemy znacznie więcej, niż tylko cięcie i koloryzację. Każdej osobie przekraczającej próg naszego salonu poświęcamy maksimum uwagi. Najlepszy fryzjer służy doradztwem i konsultacją. Dzięki rozmowie wspólnie możemy ustalić, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze dla danej osoby. Z naszą pomocą możesz przejść całkowitą metamorfozę, która podkreśli naturalną urodę i sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze w swojej skórze. Jesteś wierna swoim bujnym lokom albo bobowi? W takim razie możesz nieco odświeżyć fryzurę, podciąć rozdwojone końcówki, nadać jej objętości poprzez odpowiednie cięcie czy wykonanie świetlistych refleksów.

Royal’s Hair & Body oferuje szereg nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych, które dogłębnie odżywią włosy, przywracając im witalność oraz zabiegi chemiczne – trwałą ondulację oraz prostowanie keratynowe. Nie boimy się wyzwań – z przyjemnością podejmiemy się dekoloryzacji ciemnych włosów czy naprawy nieudanego rozjaśniania w innym salonie. W Royal’s Hair & Body zatroszczymy się nie tylko o włosy i skórę głowy, ale również o całe ciało, wykonując zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, paznokcie. Wspólnie przygotujemy się na wielkie wyjście – w pięknych, urządzonych ze smakiem wnętrzach wykonamy stylową i modną fryzurę, a następnie dopełnimy całości trwałym makijażem.

Nie zapomnieliśmy również o panach. Z najwyższą starannością nadamy odpowiedni kształt męskiej fryzurze, zadbamy o brodę oraz zniwelujemy siwiznę. Nasi profesjonalni fryzjerzy po zakończonej pracy udzielą cennych wskazówek, dzięki którym samodzielnie odtworzenie idealnej fryzury nie będzie najmniejszym problemem.

Profesjonalny fryzjer

Salon Przyjazny Rodzicom

Rodzice małych dzieci szczególnie doceniają chwile, kiedy mogą skupić się wyłącznie na sobie. W Royal’s Hair & Body dbamy o to, aby każda mama i każdy tata mógł oderwać się od codziennych obowiązków i zadbać o swoje ciało. Nie musisz już martwić się o swoje dziecko i zapewniać mu opieki w czasie Twojej nieobecności. Kiedy najlepszy fryzjer w Gdańsku będzie zajmował się Twoimi puklami, maluch będzie znajdował się tuż obok, a dokładniej – w stworzonej z myślą o najmłodszych strefie FUN. Ponadto, każdy klient może skorzystać z mini-bufetu, gdzie czeka aromatyczna, świeżo zmielona kawa, herbata oraz orzeźwiająca woda.

Profesjonalny fryzjer
logo salon royals