logo Salon Royals

Trwała prostująca – poskrom niesforne kosmyki

Masz już dość codziennego prostowania swoich włosów? Intensywne prostowanie długich loków nie tylko zabiera Ci sporo czasu, ale również negatywnie odbija się na kondycji pasm. Częsty kontakt z rozgrzanymi płytkami, nawet pomimo stosowania środków ochronnych, może być przyczyną łamliwości, przesuszenia i popalenia końcówek. Nie musisz rezygnować z nienagannego wyglądu i komfortu z obawy o zdrowie swojej czupryny. Zadowalający efekt bez podejmowania ryzyka zagwarantuje Ci trwała prostująca.

Nowoczesna trwała prostująca – dla kogo?

Trwała prostująca jest zabiegiem skutecznie prostującym i wygładzającym falowane oraz kręcone włosy. Ciesząca się dużym zainteresowaniem kuracja polecana jest przede wszystkim posiadaczkom puszących się pod wpływem wilgoci, wysokoporowatych i problematycznych pukli. Efekty trwającego nierzadko kilka godzin zabiegu są fenomenalne. Szorstkie, niejednolite włosy stają się gładką, lśniącą taflą, która nie wymaga dodatkowej stylizacji. Efekty starannie wykonanej trwałej prostującej mogą utrzymywać się nawet przez rok.

Jak fryzjerzy uzyskują spektakularny efekt? Podczas wizyty w salonie fryzjer wtłacza za pomocą prostownicy w dogłębnie oczyszczone włosy, pasmo po paśmie, środek chemiczny na bazie płynnej keratyny, antyoksydantów, wyciągów roślinnych, cennych kwasów tłuszczowych i witamin. Substancje wnikają w głąb rozchylonych łusek włosów, zmieniając ich strukturę. Keratyna, naturalny budulec włosa, uzupełnia wszystkie ubytki, dzięki czemu pasma stają się lśniące, gładkie i miękkie.

Trwała prostująca

Galeria

Nasze portfolio graficzne wykonanych fryzur.
Sprawdźcie sami i oceńcie… 😉