Terapia ozonowa

Częste zabiegi stylizacyjne, koloryzacja, rozjaśnianie, stres, zanieczyszczone powietrze, intensywne promieniowanie słoneczne i wiele innych czynników mają bardzo negatywny wpływ na kondycję naszych włosów.

Zabiegi ekskluzywne

Jeśli zależy Ci na szybszych efektach regeneracji Twoich włosów, zachęcamy Cię do skorzystania z terapii ozonowej. Profesjonalny salon fryzjerski Royal’s oferuje zabiegi regeneracyjne w ozonowej saunie parowej. Na czym polega terapia ozonowa?

Terapia ozonowa zbawieniem dla Twoich włosów!

 

Jeśli Twoje włosy są przesuszone, wyraźne zniszczone, mają rozdwajające się końcówki i straciły naturalny blask, musisz zadbać o ich właściwą regenerację. Pierwszym istotnym punktem będzie właściwa codzienna pielęgnacja, do której przydadzą się profesjonalne kosmetyki. Dobry szampon to podstawa, warto go oczywiście stosować razem z odżywką z tej samej serii. Zapytaj obsługę salonu, która doradzi Tobie najlepsze kosmetyki dla Twych włosów. Kolejnym i bardzo ważnym krokiem w regeneracji włosów jest terapia ozonowa. Na czym to polega?

 

Przed zabiegiem ozonowania włosy są dokładnie myte. Chodzi o to, aby usunąć z ich powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, martwy naskórek oraz resztki kosmetyków do stylizacji. Po myciu na włosy nakłada się odpowiednie kosmetyki regeneracyjne i odżywcze. Do tych zabiegów regeneracyjnych nadają się zwłaszcza kosmetyki fryzjerskie, które pomagają w odbudowie struktury włosa. Po naniesieniu odżywki siadamy pod sauną do włosów, która wyposażona jest w specjalną kopułę. Następnie zaczyna wydobywać się para wodna oraz ozon, które mają dobroczynne działanie na nasze włosy. Podczas zabiegu łuski włosa pod wpływem temperatury i pary wodnej rozchylają się, dzięki czemu składniki odżywcze mogą łatwo dostać się do wnętrza włosa. W efekcie włosy są nawilżone i odżywione od wewnątrz, co przyspiesza ich odbudowę. Efekt jest bardziej widoczny niż podczas standardowej aplikacji kosmetyków regeneracyjnych.

 

Terapia ozonowa trwa około 20 minut. Zaraz po zabiegu włosy płukane są na przemian wodą ciepłą i zimną, co ma na celu zamknięcie ich łusek. Warto wspomnieć o tym, jak działa na włosy ozon. Ozon ma działanie bakteriobójcze oraz antyseptyczne, pozytywnie wpływa na cebulki, ukrwienie skóry, przyspiesza naturalny wzrost włosów. Po przeprowadzonej terapii ozonowej na pewno zauważysz poprawę w wyglądzie Twoich włosów. Zniknie problem z elektryzowaniem się włosów, staną się one bardziej sprężyste, łatwiej będziesz mogła je rozczesać. Warto też pamiętać, że w trakcie zabiegu do wnętrza włosa wnikają wartościowe substancje odżywcze i odbudowujące. Jednak z czasem, pod wpływem kolejnych myć, substancje te wypłukują się z wnętrza włosów. Jeśli zależy Ci na trwałym efekcie ozonowania, zastanów się nad pełną kuracją, czyli 4-6 zabiegami w przeciągu miesiąca.

 

Czy są jakieś przeciwwskazania do przeprowadzenia terapii ozonowej? Na szczęście nie! Z powodzeniem możesz stosować saunę do włosów także w połączeniu z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz regeneracyjnymi. Na zabieg terapii ozonowej możesz umówić się o dowolnej porze roku.

Umów wizytę w salonie Royal’s już dziś. 

Twoje włosy zasługują na królewskie traktowanie.

Galeria

Przyjrzyj się efektom zabiegów ekskluzywnych.