O Nas

          Royal’s Hair & Body to miejsce inne niż wszystkie. Charakterystyczny ponadczasowy wystrój, miła atmosfera, doświadczeni styliści damsko-męscy i nienaganne kosmetyczki. Po porostu miejsce stworzone dla Ciebie, zdecydowanej kobiety i odważnego mężczyzny. Dla indywidualnego charakteru, który docenia nietuzinkowość i świadomie dba o Swój wizerunek. Royal’s to Twoja enklawa spokoju oraz niebanalne rozwiązania dla Twych włosów i ciała. Miejsce gdzie znajdziesz harmonię, a słowa Pasja, Precyzja i Styl to Nasza codzienność…

Royal's Hair&Body

“Zanim pani do mnie przyszła, była pani brzydka, nikt nawet nie chciał na panią spojrzeć, ja panią odmieniłem, proszę spojrzeć w lustro. Jeśli to się pani nie podoba, proszę wyjść i nie wracać! cytat Antoni Cierplikowski

 

W salonie Royal’s oprócz usług fryzjerskich czy kosmetycznych czeka również mnóstwo innych atrakcji. Tutaj spotkasz uśmiechnięte osobowości, które są skore chętnie doradzić Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów i Twego ciała. Specjalnie na potrzeby Naszych klientów stworzyliśmy kilka miejsc, które powinny zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania.

Przede wszystkim czekają na Ciebie wygodne fotele fryzjerskie z najnowszej kolekcji Ayala, a profesjonalne narzędzia fryzjerskie i kosmetyczne obsługuje odpowiednio przeszkolony personel.

Zorganizowaliśmy strefę FUNZONE dla Twojego dziecka. Teraz nie musisz się martwić co zrobić z dzieckiem, gdy masz umówioną wizytę. Możesz swobodnie oddać się zabiegom w Royal’s, a Twoje dziecko będzie szczęśliwe.

Znajdziesz również bufet w którym serwujemy Naszym klientom świeżo zaparzoną kawę i herbatę, a także wodę z nutą cytryny lub mięty.

Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie !

Zapraszamy Ciebie do Royal’s  –  Królewska jakość w rozsądnej cenie !

Mała galeria

Zdjęcia z salonu podczas pracy i sesji zdjęciowych