logo Salon Royals

Royal's Team

Doświadczone fryzjerki i nienaganne kosmetyczki do Twoich usług.  

Nasze motto : Pasja, Precyzja, Styl !

Twoje włosy zasługują na królewskie traktowanie !

             W salonie Royal’s Hair & Body oprócz usług fryzjerskich i kosmetycznych, czekają również inne atrakcje. Specjalnie na potrzeby Naszych klientów stworzyliśmy miejsce, które powinno zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania. Spotkasz tutaj uśmiechnięte osobowości, które są skore chętnie doradzić Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów i ciała. Co Nas wyróżnia? Dlaczego właśnie salon Royal’s? Po prostu, nie jesteśmy kolokwialną ”sieciówką”, a raczej zespołem osób z pasją, charakteryzujących się indywidualnym podejściem. Słuchamy, doradzamy i realizujemy wizję klienta.

W salonie czekają na Ciebie wygodne fotele fryzjerskie z najnowszej kolekcji Ayala, a profesjonalne narzędzia z branży beauty obsługuje odpowiednio przeszkolony personel z pasją i doświadczeniem. Wszystko to w otoczeniu ponadczasowego stylu retro i nieszablonowej muzyki alternatywnej.

Znajdziesz również mini-bufet w którym serwujemy Naszym gościom kawę ze świeżo zmielonych ziaren, zaparzoną herbatę, a także wodę z nutą cytryny lub mięty.

“Pierwszego wrażenia nie zrobisz za drugim razem…”
Zapraszamy Ciebie do Royal’s  –  Królewska jakość dla Ciebie !
REZERWACJE ONLINE? WYBIERZ I KLIKAJ NA moment.pl LUB booksy.com
“Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie !”

Mała galeria

Zdjęcia z salonu podczas pracy i sesji zdjęciowych

logo salon royals