Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów, ekskluzywny zabieg dla poprawy kondycji Twoich włosów!

 

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który ma na celu maksymalne odżywienie włosów. Ich regenerację zapewnia keratyna, która zaczyna działać pod wpływem wysokiej temperatury. Keratynę tracimy w wyniku nadmiernej stylizacji włosów, kontaktu z promieniami UV, farbowania i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zabiegi ekskluzywne

Ten ekskluzywny zabieg, znany jest także jako brazylijskie prostowanie włosów, a w ciągu ostatnich kilku lat stał się prawdziwym hitem. Nic dziwnego, bo efekty, jakie daje ten zabieg mogą być naprawdę spektakularne i całkowicie odmienić fryzurę, a także ułatwić codzienną pielęgnację i stylizację włosów.

Keratynowe prostowanie włosów: na czym polega?

Jego głównym celem jest maksymalne odżywienie i odbudowanie włosów, a ich wyprostowanie to tak naprawdę efekt uboczny, który w miarę wypłukiwania się użytych do zabiegu kosmetyków słabnie. Jego przebieg polega na zintensyfikowaniu działaniu keratyny (to białko, które jest budulcem włosów) bardzo wysoką temperaturą.

Keratynowe prostowanie włosów: ile trwa?

Keratynowe prostowanie włosów to czasochłonny zabieg. Samo kolokwialne „siedzenie” z keratyną na głowie to zwykle 30 minut, do tego dochodzi również wcześniejsze mycie, suszenie włosów i ich prostowanie. Ostateczny czas wykonania zabiegu zależy więc długości i objętości włosów. Należy przygotować się na to, że całość może zająć od 1 do nawet 4 godzin.

Keratynowe prostowanie włosów: skuteczność?

Przy odpowiedniej pielęgnacji efekty są jednak dość trwałe i utrzymują się do kilku miesięcy. Co ciekawe, jest to zabieg progresywny, to znaczy, że im częściej go wykonujesz, tym przynosi trwalsze efekty i po 2-3 razach możesz cieszyć się dobrze odżywionymi i prostymi włosami nawet do roku.

Keratynowe prostowanie włosów: dla kogo?

Keratynowe prostowanie włosów ma na celu poprawę ich kondycji, więc teoretycznie jest „dla każdego”. Jednak najlepiej sprawdzi się u osób, które mają któryś albo kilka z następujących problemów:

– puszenie się włosów

– elektryzowanie się włosów

– zniszczone włosy

– matowe, pozbawione blasku włosy

– kręcone, grube włosy

– włosy, które trudno poddają się stylizacji

– wysoko porowate włosy

Jak każdy zabieg, również keratynowe prostowanie włosów ma swoje ograniczenia. Eksperci z salonu Royal’s nie polecają go osobom, które:

– często pływają w basenie

– mają bardzo zniszczone, kruche i łamliwe włosy

– często rozjaśniają włosy

– nie przykładają się do ich codziennej pielęgnacji (np. chodzą spać z mokrymi włosami albo 

agresywnie je rozczesują i nieregularnie stosują kosmetyki pielęgnacyjne)

Keratynowe prostowanie włosów: ile kosztuje?

Dokładna cena jest ustalana indywidualnie, zwłaszcza, jeśli klientka lub klient ma bardzo długie włosy. O dokładną wycenę keratynowego prostowania Twoich włosów i więcej szczegółów tego zabiegu zapytaj fryzjerów w salonie Royal’s.

 

Umów się na wizytę już dziś, zapraszamy do Royal’s Hair&Body!

 

 >>>  Umów wizytę online <<<

 
 

Galeria

Efekt keratynowego prostowania włosów przed i po zabiegu.